מכוני הרישוי יוכלו לראשונה לאשר שינויים טכניים ברכב כמו החלפת מנוע

מנכ"ל משרד התחבורה גדעון סיטרמן:

מכוני הרישוי יוכלו לראשונה לאשר שינויים טכניים ברכב כמו החלפת מנוע

מדובר בשינויים טכניים ברכב שאושרו עד כה במשרדי הרישוי

 

מכוני הרישוי לרכב יוכלו לראשונה לאשר שינויים טכניים ברכב כמו החלפת מנוע או הסרת דלתות ברכב מסחרי - פעולות שאושרו עד כה במשרדי הרישוי בלבד, כך הודיע היום מנכ"ל משרד התחבורה, גדעון סיטרמן.

 

מנכ"ל משרד התחבורה ציין כי העברת פעולות ממשרדי הרישוי למכוני הרישוי בכל רחבי בארץ צפויה לפתור את מצוקת כח האדם במשרדי הרישוי ואת ההמתנה הארוכה לקבלת השרות בעמדה הטכנית של המשרד.

 

בעקבות הקיצוצים שבוצעו לאחרונה במשרדי הממשלה והקפאת קליטתם של בוחני רישוי חדשים נוצרו תורים ארוכים בעמדה הטכנית של משרדי הרישוי דבר שגרם סבל רב לנזקקים לשירותים אלה.

 

מנכ"ל משרד התחבורה מסר כי בנוסף לכך בוחנים של אגף הרכב יחלו כבר בימים הקרובים לאשר התקנות במרכב הרכב אצל יבואנים ויצרנים מורשים, במטרה לחסוך מהם את הצורך להגיע למשרדי הרישוי.

 

סיטרמן ציין כי במקביל להחלטה לאשר ביצוע חלק מפעולות הטכניות במכוני הרישוי מגבש משרדו תקנות חדשות שיאפשרו להעביר חלק מהפעולות והשרותים המתבצעים בעמדה הטכנית של משרדי הרישוי גם ליצרנים מורשים ויבואני הרכב.

 

לדברי סיטרמן, העתקת הפעילות של משרדי הרישוי לגופים חיצוניים תשפר את רמת השרות לנהגים באופן משמעותי ותקצר את זמן ההמתנה של בעלי הרכב במשרדי הרישוי.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה

חדשות רכב

לוגו אתר נגיש
עבור לתוכן העמוד