זוכים נוספים במכרזים למכוני רישוי
זוכים נוספים במכרזים למכוני רישוי
המכרזים - במסגרת תוכניתו של שר התחבורה, מאיר שטרית, להקים 13 מכוני רישוי נוספים ברחבי הארץ המכונים החדשים יוקמו בירושלים, באר שבע, אשדוד, יהוד ואריאל

משרד התחבורה פרסם היום את חמשת הזוכים הנוספים במכרזים להקמת מכוני רישוי לרכב, זאת במסגרת תוכניתו של שר התחבורה, מאיר שטרית להקים 13 מכוני רישוי נוספים בכל רחבי הארץ.

במכרז להקמת מכון רישוי בעטרות שבירושלים זכה הזכיין אחמד בדרנה ממכללת עתנין. מכון הרישוי בעטרות ישרת את עשרות אלפי תושבי צפון ירושלים, כמו פסגת זאב, גבעת זאב והישובים הערביים באזור. בדרנה זכה גם במכרז להקמת מכון רישוי באריאל.

היזם יחיאל תורג'מן זכה במכרז להקמת מכון רישוי נוסף בבאר שבע. באשדוד זכה רמי חדד וביהוד זכה מכון אדיר.

במכוני הרישוי החדשים שיוקמו יהיו מסלולי רישוי נפרדים: עד ארבעה טון ומעל ארבעה טון. מכוני הרישוי יותאמו לשנות ה-2000 ויכללו מכשירי בדיקה ומדידה ממוחשבים שישפרו את איכות הבדיקה.

יצויין כי לפני שנה זכו חמישה יזמים נוספים להקמת מכוני רישוי נוספים בתל אביב, בני ברק, מודיעין, אופקים וטייבה.

בישראל פועלים כיום 51 מכוני רישוי לרכב, חלקם כולל תחנות שירות ממוחשבות באמצעותן ניתן לבצע העברות בעלות על רכב, מיד לאחר הבדיקה וללא צורך להגיע לסניף הדואר.

סמנכ"ל בכיר לתנועה, עוזי יצחקי, ציין כי המכרזים להקמת מכוני רישוי מתפרסמים במסגרת מדיניות משרד התחבורה לשפר את השרות לנהגים ולקצר את זמן ההמתנה במכוני הרישוי.

הדפסשלח לחבר
לוגו אתר נגיש
עבור לתוכן העמוד