לא עבר טסט וגנב 4 צמיגים: "לא היה לי כסף"

12/04/2015

לא עבר טסט וגנב 4 צמיגים: "לא היה לי כסף"

 

אדם כבן 30 שרכבו לא עבר טסט במכון רישוי עקב תקלות בצמיגים החליט כי מאחר ואין באפשרותו לשלם עבור צמיגים חדשים, הרי שיפרק מרכב מזדמן את גלגליו ויחליפם בשלו ■ וכך היה: מסיור בחניון בראשי העין נמצא הרכב המתאים  מפקד תחנת ראש העין: "עבירה חמורה"

 

 
הגלגלים שנגנבו, במשרדי המשטרה
 
הגלגלים שנגנבו, במשרדי המשטרה

גבר כבן 30 מגבעת שמואל מצא דרך מקורית להכשיר את רכבו שלא עבר טסט במכון הרישוי. הרכב התגלה במהלך הבדיקה כבעל צמיגים לקויים שלא איפשרו נסיעה בטוחה על הרכב. מכיוון שכך הרכב לא עבר טסט מה שחייב את בעל הרכב להחליפם.

החשוד שלא חפץ לרכוש ארבעה צמיגים החל לתור אחר רכב אותו יפרק מצמיגיו ויחליפם. בהגיעו לחניון בראש העין מצא החשוד רכב זהה לרכבו והחל לפרק ממנו את הגלגלים. אם לא די בכך, במהלך הרכבת הצמיגים ברכב שראה בחניון לא הבריג החשוד את כל הברגים בחלק מהגלגלים מה שהיה מעמיד בסכנה ממשית את בעלת הרכב.

זמן קצר לאחר מכן הגיעה בעלת הרכב וכבר בתחילת הנסיעה הבחינה כי משהו אינו כשורה וכי הרכב רועד בצורה לא שגרתית. בדיקה שעשתה העלתה כי ארבעת גלגליו הוחלפו באחרים. בעלת הרכב פנתה לתחנת המשטרה בראש העין והגישה תלונה שבעקבותיה נפתחה חקירה ואותר החשוד – כבן 30 תושב גבעת שמואל.

במהלך החקירה הודה החשוד במיוחס לו וסיפר לשוטרים כי ביקש לעבור מבחן רישוי לרכב אך לא עבר אותו בשל גלגליו שנמצאו לא תקינים. לדבריו, מאחר ולא היה לו כסף לגלגלים חדשים, ובכדי לעבור את מבחן הרישוי, גנב גלגלים חדשים מרכב אחר. בסיום חקירתו בגין פירוק חלקים מרכב ובטרם שוחרר בתנאים, העביר החשוד את הגלגלים לרשות שוטרי תחנת ראש העין.

 

נלקח מ http://www.kolhazman.co.il/33859

הדפסשלח לחבר
לוגו אתר נגיש
עבור לתוכן העמוד