קומפיוטסט אור יהודה
הגדל

היוזמים 2
אור יהודה


טלפון: 03-6342654
פקס: 03-6343189

שעות פתיחה :
א,ב,ד,ה  07:30-16:30
יום ג' 07:30-14:00
יום ו' 07:30-13:15

 

 

 

מכון הרישוי המשוכלל בעולם נפתח ב... אור יהודה

לראשונה - בדיקת רכב בתנאי דרך אמיתיים

מכון רישוי, הנפתח בימים אלו באור יהודה, הינו הראשון בעולם המאפשר בדיקת רישוי שנתי לרכב בתנאי דרך אמיתיים ובמהירויות גבוהות. הבדיקה המיוחדת, אורכת פחות משש דקות (!) ומספקת תוצאות מדוייקות ואמינות הרבה יותר וכן בעלות מקדם בטיחות גבוה במיוחד. הבדיקה מתבצעת על ידי מערכת חדשה, פרי פיתוח ישראלי, המשווקת גם באירופה ובארה"ב

 

 

כל בעל רכב פרטי יודע כי פעם ב-12 חודשים, הוא חייב להגיע למכון רישוי ולעבור בדיקת תקינות שנתית ("טסט"). גם רוכשי רכב משומש, שבחרו לבדוק את הרכב טרם הקנייה, מכירים היטב את בדיקות הרכב במכוני הרישוי. עבור אלו, משך ההמתנה הרב והתורים הארוכים הפכו לדבר שבשיגרה.

 

כעת, גם זמן הבדיקה הארוך וגם מהימנות הבדיקות, עברו מקצה שיפורים משמעותי. כל זאת תודות למערכת חדשה, המספקת תוצאות מדוייקות ואמינות הרבה יותר וכן בעלות מקדם בטיחות גבוה במיוחד. מערכת ה -VCT Vehicle Characteristic Tester)) הינה המערכת הממוחשבת היחידה בעולם, הסורקת בו-זמנית את כל תפקודי מערכות הרכב בתנאי דרך אמיתיים, במהירויות של עד 200 קמ"ש ובפחות משש דקות. המערכת תואמת את התקן האירופי - Intereurope UE לבדיקות רישוי. יתרונות נוספים שלה הם: בדיקת מערכות שבעבר לא הייתה אפשרות לבדקן, תצוגה מפורטת של כל תוצאות הבדיקות, השוואה אוטומטית של תוצאות הבדיקה לנתוני היצרן האגורים במערכת והערכת שווי הרכב באופן אוטומטי. המערכת, פרי פיתוח ישראלי של חברת "קומפיוטסט", נרשמה כפטנט לאחר שעברה בדיקות ואישורים של מכון התקנים הגרמני TUV ומכון התקנים הישראלי. שימושיה: בדיקות רישוי שנתי, בדיקות לפני קניה, בדיקות לביטוח ועוד. המערכת משווקת גם באירופה ובארה"ב.

 

המערכת החדשה פועלת במכון רישוי, הנפתח בימים אלו באור יהודה. מכון זה, הינו הראשון בעולם הבודק את כל מערכות הרכב בתנאי הדרך, במהירויות נסיעה גבוהות ובדיוק מרבי.

מסביר, אבי גלנצר, מבעלי המכון החדש: "מערכת הבלמים לדוגמא, הינה מערכת בטיחותית ממעלה ראשונה. תקינות מערכת הבלמים נבדקה עד כה במהירויות של בין 2.5 ל-4.5 קמ"ש. מהירויות אלו אינן אינדיקציה אמיתית ומהימנה לבדוק את איכות הבלימה. המערכת החדשה תוכל לבדוק את איכות הבלימה במהירות של 80 קמ"ש. כך הלקוח יוכל להיות בטוח יותר כי בשעת חירום מערכת הבלימה תתפקד כיאות."

 

הקמתו של המכון החדש והמערכת החדשה המופעלת בו, אמורים לסייע בעומס הרב שיש על מכוני הרישוי במרכזי הערים ולקצר את זמני ההמתנה הארוכים לבדיקות רישוי.

"קומפיוטסט אור יהודה" הוא מכון הרישוי הגדול (חמישה מסלולי בדיקה) והמשוכלל בישראל.

המכון בנוי בשיטות החדישות ביותר בעולם, תוך שימת דגש מיוחד על בטיחות ונוחיות הלקוחות והעובדים. במכון מחלקות נוספות לבדיקות קניה ממוחשבות, כיווני סרנים, בדיקות לאחר תאונה ואביזרי רישוי. המכון הוקם בשותפות חברת "טסט-ליין" וחברת "קומפיוטסט" אשר בבעלותה 13 מכוני רישוי ברחבי הארץ.

 

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה
לוגו אתר נגיש
עבור לתוכן העמוד